УБЦТС ТӨХК-аас есдүгээр сард цахилгааны шугамд хийх засварын хуваарийг гаргажээ. Засвар хийх үеэр хуваарийн дагуу цахилгааны хязгаарлалт хийх юм.

Цаг агаарын болон болзошгүй аваар саатлаас шалтгаалан засварын хуваарьт өөрчлөлт орох магадлалтай ба өөрчлөгдсөн тохиолдолд УБЦТС ТӨХК-тай байгуулсан гэрээнд бүртгэлтэй утсаар холбогдож ААН, үйлдвэр, компаниудад мэдээлнэ.

Хэрэглэгчдийг байршлаар нь баримжаалан жагсааж байгааг анхаарна уу.

Сар, өдөр Дүүрэг, сум Засвар хийх цаг Засварт хамрагдах объектуудын тоймчилсон байршил
IX/2 Төв аймаг 10.30-19.30 Төв аймгийн Эрдэнэ сум орчмын бүх хэрэглэгчид, Нисэх онгоцны клуб, Уян хайрхан, Баясгалант өргөө, Монгол элс, Бүти, Сэрүүн сэлбэ, Ай Эф соонс, Дэнж элс, Түмэн хишигтэн-2, Ногоон Ази,Ультра грийн, Жи мобайл, Монгол хаад, Сайхан булган, Нарны орон, Морьтон шанкур, Хийморьт хишигтэн, Илд бамбай, Шилийн булаг, Женко бюри-1, Эхэн трейд, Жигжиднямаа, Хорстрек, Женко тур, Хүннү, Скайтел, Энжой, Тулгат гацаа, Мандал жуулчин, Загас үржүүлэг, Харзтай, Шохой дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
12:00-17:00 Эрчим сүлжээ, БҮТИ хуванцар, БОНН ХХК, Монгол наадам ХХК, Говь интернейшнл, Хөсөг трейд ХХК тэр орчмын аж ахуй нэгжүүд
Налайх 10.30-19.30 1,3,5,6-р хорооны айл өрх, ААН-үүд
Сонгинохайрхан 11:00-17:00 104-р сургууль, Хэсэгчилсэн инженеринг хангамжийн удирдлага, Ханбүргэдэй ХХК, Цэцэнгэрс ХХК, 170-р цэцэрлэг, БИТҮБЕ ХХК, Ихэр Ундарга ХХК, Субуктрон ХХК, Хөгжил төв ТББ, Агуу Боломж Холбоо, Юнител ХХК, Өлзий Сондор ХХК
IX/2-4 Налайх 10.00-18.00 Налайх дүүрэг 8-р хороо 58-67 дугаар байрны айл өрхүүд, Ану хотхоны айл өрхүүд болон хүнсний дэлгүүрүүд
Чингэлтэй 10:00-20:00 Зүрх уул 1-3, Сурагч 47-50-р гудамж, Баттогтох хүнсний дэлгүүр, иргэн Ганбат  /халуун ус/, Ганзориг, Чингэлтэй цайны газар
Баянзүрх 10:00-20:00 БЗД 10, 23-р хороо, Улиастайн 3, 3Б, 3В, 15, 24-р гудамжны айл өрхүүд
IX/2-4, 7 Сонгинохайрхан 10:30-18:00 СХД 2,3,4-р хороо 65-р сургууль, 42-р сургууль, Шунхлай шатахуун түгээх, Их нарангийн 1, 3, 4-р гудамж, Бага наран, Орбитын 8, 29, 30-р  гудамжны айл өрхүүд  тэр орчмын аж ахуй нэгжүүд
IX/2-4,   7-8 Сонгинохайрхан 10:30-18:00 СХД 20 хороо, Дойче бэйкэри, Жамп ШТС, Монгол транс тээвэр зууч, МОНОС-н үйлдвэр, Хос гол ноолуур тэр орчмын айл өрхүүд, ААН-үүд
IX/3 Төв аймаг 12:00-17:00 016-р анги, Их майдар, Мах боловс/үйлдвэр, Түмний хийморь,  иргэн Ганболд, Баатарууд тэнгэр ХХК
IX/3-4, 7 Налайх 10.00-19.00 Ичонсанворлд, Женко бюри-1, Эхэн трейд, Жигжиднямаа, Хорстрек, Женко тур, Хүннү, Скайтел, Хайрын билэг, Энжой, Тулгат гацаа, Мандал жуулчин, Загас үржүүлэг, Харзтай, Халиун травель, Шохой дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
IX/4 Баянзүрх

 

10:00-17:00 БЗД 3-р хороо 12-р хороолол 2-р эмнэлгийн ажилчдын орон сууц
10:00-16:00 БЗД 8-р хороо Авто тээвэр 22,  22-р авто бааз, Эрдэнэ зам болон ойр орчмын хэрэглэгч
Сонгинохайрхан 10:00-17:00 СХД 1-р хороо Баянголын ам, ОУХНайрамдал төв зуслан, Найрамдал зуслангийн амины орон сууцууд тэр орчмын хэрэглэгчид
IX/5 Налайх 10.30-19.30 УСУГазар, Намирийн Уянга ХХК, 353-р цэргийн анги, Гэрэлтүүлэг, Чандмань Цогцолбор, ЗДТамгын Газар, 350-р цэргийн анги, Хаан банк, Чандмань налайх уурын зуух, МАН-н байр, Цэвэрлэх байгууламж, Баясгалант Өргөө ХХК
IX/6 Налайх 09.00-18.00 Эрчим Булнай ХХК,  УСУГазар
IX/7 Төв 12:00-17:00 Цэвэр ус, Ланд марк ХХК
Налайх 09.00-18.00 Полигон, Баяка трейд, Линдингхана, Их биндэр хайрхан, Стройка, Юнител, Гюүдэн хаус, Ном, Өндөр улаан, Эмина, Немо смар, Болор, Гарьдын шилтгээн, Баяр импекс, Минжин хүүхдийн зуслан, Алтай травель, Монгол алт, Лайт саунд, Тэлмэн кэмп, Дүнхэн-Уул, Ламиран дацан, Жавхлант, Мөнх Ариун ундарга, Тахилга, Тэнгэрийн илч, Отгонбаяр, Сан жуулчин, Лхагвасүрэн, Мөнх хөх тэнгэр, Тэрэлж жуулчин, Тэнгэр алтай травель, УБ-2, Гацуурт, Эрдэнэ сумын засаг дарга, Жигмэдсанжаа, Талын сондор, Тэрэлж дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
Сүхбаатар 10:00-17:00 СБД 1 хороо 1, 2, 3, 31, 32, 33, 4, 5, 30 байрууд, Улсын драмын эрдмийн театр, Нацагдорж номын сан, Улаанбаатар зам засвар,  Болор мэлмий, Таван богд фүүдс  ХХК-үүд тэр ойр орчмын хэрэглэгчид
IX/7-9

 

Сүхбаатар 10:00-20:00 СБД 1хороо, СБД Гэрэлтүүлэг компани  тэр орчмын хэрэглэгчид
Баянзүрх 10:00-20:00 БЗД 12-р хороо 2,3,5,22,23. ЗЦГ-н пост, иргэн Түмэндэлгэр, иргэн Гэрэлт-Од, Эс Энд Брадерс болон ойр орчмын хэрэглэгч
IX/8 Налайх 09.00-18.00 35/10кВ  Полигон, 35/0.4кВ Баяка трейд, Линдингхана, Их биндэр хайрхан, Оюунсүрэн, Стройка, Юнител, Цэрэндорж, Төгөлдөр, Гюүдэн хаус, Ном, Өндөр улаан, Эмина, Немо смар, болор, гарьдын шилтгээн, баяр импекс, Минжин хүүхдийн зуслан, Алтай травель, Монгол алт, Лайт саунд, Ч.Мөнхжаргал, Тэлмэн кэмп, Дүнхэн-Уул, Ламиран дацан, Жавхлант, Мөнх Ариун ундарга, Тахилга, Тэнгэрийн илч, Отгонбаяр, Сан жуулчин, лхагвасүрэн, Мөнх хөх тэнгэр, Тэрэлж жуулчин, Тэнгэр алтай травель, УБ-2, Гацуурт, Эрдэнэ сумын   ЗДТГ, Жигмэдсанжаа, Талын сондор, Тэрэлж дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
Чингэлтэй 10:00-18:00 ЧД 7, 11, 28-р хороо Хувьсгалчдын 1, 4, 40, 11, 12, 13-р гудамж, Бортоохошуу ХХК, Ачлалт хүүхдүүд НҮТББ, тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
 

Сонгинохайрхан

 

11:00-17:00 СХД 24-р хорооны айл өрх, ААН-үүд
12:00-17:00 СХД 21-р хороо, Жаргалант тосгон, Ар гүнтийн айл өрхүүд
 

IX/9

Налайх 10.00-17.00 Минжин хүүхдийн зуслан, Алтай травель, Монгол алт, Лайт саунд, Ч.Мөнхжаргал, Тэлмэн кэмп, Дүнхэн-Уул, Ламиран дацан, Жавхлант, Мөнх Ариун ундарга, Тахилга, Тэнгэрийн илч, Отгонбаяр, Сан жуулчин, Лхагвасүрэн, Мөнх хөх тэнгэр, Тэрэлж жуулчин, Тэнгэр алтай травель, УБ-2, Гацуурт, Эрдэнэ сумын ЗДТГ, Жигмэдсанжаа, Талын сондор, Тэрэлж дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
Сонгинохайрхан 10:00-18:00 СХД 7-р хороо Хувьсгалчдын 11-р гудамж, ТҮК ХХК тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
Төв аймаг 12:00-17:00 Мон тоосго, Хөрс автосервис ШТС, Төв АЗЗА пост, Бяцхан хөндлөн сувилал, Аймгийн бөхийн холбоо, Цагдаа, Тридум эсекьюрити, МТ Маркет-18
IX/9-11 Сонгинохайрхан 10:00-18:00 СХД 2-р хороо Орбит, Толгойтын 16-20, 25-28, 45-57, 1-р хороо Орбитын 30-60, 62-87, Толгойтын 50-83, 83-108, Толгойт Орбитын 88-89, 60-69, 112-128-р гудамж, 107-р сургууль, 111-р цэцэрлэг, Ану сервис тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
Налайх 09.00-19.00 35/10кВ Полигон, 35/0.4кВ Баяка трейд, Линдингхана, Их биндэр хайрхан,Стройка, Юнител, Гюүдэн хаус, Ном, Өндөр улаан, Эмина, Немо смар, болор, гарьдын шилтгээн, баяр импекс, Минжин хүүхдийн зуслан, Алтай травель, Монгол алт, Лайт саунд, Тэлмэн кэмп, Дүнхэн-Уул, Ламиран дацан, Жавхлант, Мөнх Ариун ундарга, Тахилга, Тэнгэрийн илч, Отгонбаяр, Сан жуулчин, лхагвасүрэн, Мөнх хөх тэнгэр, тэрэлж жуулчин, Тэнгэр алтай травель, УБ-2, Гацуурт, Эрдэнэ сумын засаг дарга, Жигмэдсанжаа, Талын сондор  дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
IX/9-11,14 Сонгинохайрхан 10:00-18:00 СХД 22-р хороо Тахилтын 1-9, 10-23, 25, 26, 27, 44 задгай,  Хилчин 34, 35,43-45, Баян туруун 10-12, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31-33, 35, 36-41, 43, 44, 55,56-58-р, Баян-Уул 2-11-р гудамжууд Замын цагдаа , Бээвэр ХХК, Ганбаяр худаг, Скайтел ХХК, ВОВОХ ХХК, Номин 5 трейд, Мобиком, Ди-Эйч-Ти-Эн ХХК тэр орчмын айл өрх ААН-үүд
IX/10 Төв аймаг 12.00-20.00 35/0.4кВ Талын сондор, Жигмэдсанжаа д/станцуудын 0.4кВ-оос тэжээгддэг бүх хэрэглэгчид
IX/10-14 Чингэлтэй 10:00-20:00 Сурагчийн 28-37, 58-64-р гудамж, Цэрэнлхам /мужаан/, Монхангай ХХК, Уриалган Шанд ХХК
IX/10-14 Баянзүрх 10:00-20:00 БЗД-5-р хороо,  Цэргийн Х 8, Сансар хороолол
IX/10-11,

14-18,

21-25

Сонгинохайрхан 10:30-18:00 СХД-31-р хороо Хайрхан 6 Т-201, Хайрхан 6 Т-204 ш-17, Хайрхан 4 Т-143 Щ-29, 13-р хороо  Дэнж, БГД-  Гэрэлтүүлэг компани, УТБ-654 /ус түгээх байр/
IX/11 Төв аймаг 12:00-17:00 Мобиком, Авто тээврийн үндэсний төв, Хүрэн баавгай, Хуурай замын цэрэг
Баянзүрх 10:30-18:00 БЗД 2,4-р хороо Цэргийн Х.Т-316, 48/4-р байр. Хүч спортын хороо, Дотоодын цэргийн 805-р анги, 809-р тусгай анги, Багнат  ХХК, , Хүнс комплес ХХК, Ширээ чулуут  ХХК, Монбатжил ХХК, Эл эс эн ХХК, ЦЕГ-ын Захиргаа удирдлагын газар, иргэн Батмөнх, Дорнын их гэгээ ХХК, Царс трейд ХХК, Нэгэн гэр бүл ТББ болон ойр орчмын хэрэглэгчид
IX/12-14 Налайх 09.00-19.00 Минжин хүүхдийн зуслан, Алтай травель, Монгол алт, Лайт саунд, Ч.Мөнхжаргал, Тэлмэн кэмп, Дүнхэн-Уул, Ламиран дацан,  Тахилга, Тэнгэрийн илч, Отгонбаяр, Сан жуулчин, Мөнх хөх тэнгэр,  Тэрэлж жуулчин, Тэнгэр алтай травель, УБ-2, Гацуурт, Эрдэнэ сумын засаг дарга, Жигмэдсанжаа, Талын сондор, Тэрэлж дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
IX/14 Хан-Уул 10:30-18:00 ХУД 14-р хороо Өлзийтийн задгай , Уяачдын задгай

1-3 гудамж, Томко-Оюу ХХК, Бямбажавын худаг тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд

IX/15 Налайх 09.00-19.00 Монгол алт, Лайт саунд, Ч.Мөнхжаргал, Тэлмэн кэмп, Дүнхэн-Уул, Ламиран дацан, Жавхлант дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
Хан-Уул 10:30-18:00 ХУД 14-р хороо Барилга 1-5 гудамж, Бурхант-1-10-4 гудамж тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
Сонгинохайрхан 10:30-18:00 СХД 9-р хороо Хотын тээвэр,  зүүн салаа тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
IX/15-17

 

Чингэлтэй 10:00-20:00 Сурагчийн 61-65, 71-76, 84, 85-р гудамжууд, Төмөрхүү /Хүнсний дэлгүүр/, ЧД 17-р хороо, Шижирбаатар, Иргэн Баянмөнх, Цэлмүүн ГТНГ
Баянзүрх 10:00-20:00 БЗД 19-р хороо, Эрдэнэ толгойн 1-4 гудамж, иргэн Мөнхбат, иргэн Батмөнх, Эрдэнэдрийлинг ХХК,  Модерн классик фурнитур,  иргэн Батдалай, Лакс ХХК, Татах хүч ХХК,  Алтангадас трейд ХХК
IX/16

 

Төв аймаг 11.00-18.00 Вайлд Ресорт, Мандала Ресорт, Буянт Ухаа Жуулчны бааз-2, Богд хаан уулын ДЦХЗ-1, Кувейт Монгол, МУИС полигон дэд станцаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
Хан-Уул 10:30-18:00 ХУД 4-р хороо Арцат 1-2 гудамж, авто засвар, авто сэлбэгийн худалдааны газрууд тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
Сонгинохайрхан 10:30-18:00 СХД 9-р хороо, 25-р хороо Одонт 2, 22-24 гудамж, Хайрхан 8,9-р гудамж, Малчин 14-15,19-р гудамж  тэр орчмын айл өрх,  ААН-үүд
IX/17

 

Хан-Уул 10:30-18:00 ХУД 10-р хороо АТБ 6-р гудамж, тэр орчмын айл өрх  ААН-үүд
 Сонгинохайрхан 10:30-17:00 Ариутгах станц
Төв аймаг 11.00-18.00 35/0.4 кВ Буянт Ухаа Жуулчны бааз-1, 3 Буга, Хишиг Арвин, МИАТ-ын сувилал, Баян Бриллиант, ЦЭЭБ-2, НХХЯ, ЦЭЭБ-1, Дьювилла, ЕТГ, Газрын тос  дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
IX/17-18 Сонгинохайрхан 10:30-18:00 СХД  25-р хороо Одонт 29 Т-95 , Пеппер ХХК  тэр орчмын айл өрх  ААН-үүд
 

IX/17-21

 

Баянзүрх 10:00-20:00 БЗД 10, 23, 24-р  хорооны айлууд, Улиастай 1, 3, 3Б,3 В, Баатархайрханы 1, 4, 5, 6, 9-р гудамжны айл өрхүүд
IX/18

 

 

Хан-Уул

 

11.00-18.00 35/10 кВ Буянт, 35/0.4кВ Баян Бриллиант, ЦЭЭБ-2, НХХЯ, ЦЭЭБ-1, Дьювилла, ЕТГ, Газрын тос  дэд станцуудаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
10:30-18:00 ХУД 9,10-р хороо Буянт-Ухаа 23, Нисэх 2-5, 6, 10, Ноблис 3, АТБ-2-4-р гудамж  тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
Сонгинохайрхан 10:30-17:00 Ариутгах станц
IX/21

 

Сонгинохайрхан 10:30-18:00 ХУД 12-р хороо Сонгины амралт  тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
Хан-Уул 11.00-19.00 35/6 кВ Карьер дэд станц 35/0.4 кВ Блокны үйлдвэр, ВСММ, Хайрганы үйлдвэр дэд станцаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
IX/21-24 Сонгинохайрхан 10.00-18.00 СХД 1-р хороо Толгойт 51, 52-р гудамж, Үйлчилгээний газрууд тэр орчмын айл өрх, ААН-үүд
IX/22 Сонгинохайрхан 11.00-19.00 35/10 кВ Эмээлт дэд станц 35/0.4 кВ Шинэ товчоо дэд станцаас тэжээгддэг хэрэглэгчид
IX/22-23 Хан-Уул 10.00-18.00 ХУД 7-р хороо Жаргалант 1-6 гудамж, Уясах эмнэлэг тэр орчмын айл өрх,  ААН-үүд

Сэтгэгдэл үлдээх

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.